Przedłużanie rzęs

Głównym zadaniem makijażu jest wydobycie z kobiety naturalnego piękna. Bywają jednak sytuacje, gdy subtelność i delikatność nie są naszym podstawowym celem. Makijaż ślubny, wieczorowy czy estradowy musi być widoczny i dodatkowo podkreślony. Przedłużanie rzęs jest jego doskonałym uzupełnieniem.

Czym jest przedłużanie rzęs?

Za terminem „przedłużanie rzęs” kryje się tak naprawdę dużo więcej. Doczepianie sztucznych rzęs nie tylko wydłuża, ale i zagęszcza oraz pogrubia. W efekcie rzęsy nie potrzebują nawet tuszowania – zabieg sprawia że wyglądają perfekcyjnie bez mascary.

Przedłużanie rzęs metodą 2D do 8D

Najczęściej stosowaną metodą przedłużenia rzęs jest tak zwana metoda 2D do 8D. Polega na doczepieniu jednej sztucznej rzęsy obok naturalnej. Dużą zaletą przy takich proporcjach rzęs sztucznych do naturalnych, jest zachowanie zasady subtelności i naturalnego wyglądu. Oczywiście wybór ilości rzęs, które się nakleja, zależy od Klientki oraz indywidualnej kondycji jej rzęs.

Kiedy najlepiej zdecydować się na przedłużenie rzęs?

Przedłużanie rzęs jest bardzo popularnym zabiegiem i niektóre Klientki traktują go jako dopełnienie codziennego makijażu. Zwłaszcza, że sztuczne rzęsy mogą utrzymać się na powiece nawet do 6 tygodni.

W jakich sytuacjach sprawdza się przedłużanie rzęs?

  • Jako dopełnienie makijażu ślubnego

  • W makijażu na wesele

  • Jako element makijażu wieczorowego

  • Przy okazji sesji fotograficznych, wystąpień publicznych, nagrywania video

  • Przedłużanie rzęs może być również ratunkiem dla rzadkich i krótkich rzęs naturalnych

Przedłużanie rzęs Bielsko – dlaczego my?

Dokładamy wszelkich starań, by każda pani, która odwiedza nasz Salon, wychodziła od nas z uśmiechem i pełnym przekonaniem, że wygląda olśniewająco. Przedłużone rzęsy to element makijażu, który robi ogromną różnicę – doskonale podkreślone gęstymi i długimi rzęsami oko staje się uwodzicielskie, przyciągające wzrok, po prostu piękne! Sprawdzi się w każdej sytuacji, jednak najczęściej Klientki decydują się na tą metodę podkreślenia rzęs, kiedy przygotowują się do wyjątkowych uroczystości – ślubów, bankietów, balów sylwestrowych.

Przedłużanie rzęs