Pielęgnacja stóp

SPA DLA STÓP
Zabieg dla skóry spierzchniętej, zrogowaciałej , szorstkiej i suchej, wymagającej regeneracji i głębokiej pielęgnacji. Dogłębnie zmiękcza i regeneruje skórę stóp, równocześnie dając efekt odświeżenia, ukojenia, głębokiego nawilżenia oraz znacznej poprawy kolorytu skóry. Zabieg rozpoczyna się relaksującą kąpielą stóp, działającą zmiękczająco i odświeżająco na skórę. Następnie wykonywany jest peeling, którego zadaniem jest złuszczenie i wygładzenie powierzchni naskórka. W kolejnym etapie wykonywany jest odprężający masaż oraz nakładana jest maseczka regenerująco-wzmacniająca z mocznikiem. Na zakończenie na stopy nakładana jest podgrzana do odpowiedniej temperatury parafina. Jej okluzyjna właściwość wzmaga regenerację i wchłanianie substancji odżywczych w głąb skóry.

PEDICURE JAPOŃSKI
Pielęgnacyjny zabieg dla stóp z dolegliwościami suchości i szorstkości, a także wszelkich zgrubień i pęknięć, gdzie odpowiednio dobrane przez nas procedury i kosmetyki pomagają pozbyć się tych problemów. Podczas zabiegu powierzchnia stóp zostaje oczyszczona z martwego zrogowaciałego naskórka, paznokcie są skrócone i oczyszczone z nadmiaru skórek. W etapie końcowym, w zależności od potrzeb, paznokcie są polerowane na połysk i nakładana jest odżywka regenerująca ich strukturę.

PEDICURE HYBRYDOWY
Zabieg hybrydowy, popularnie stosowany w przypadku dłoni, polecany jest także do stóp. Hybrydowy pedicure prezentuje się doskonale. Dzięki zastąpieniu lakieru hybrydą i utrwaleniu go promieniowaniem UV, uzyskujemy idealnie gładką warstwę, która nie ściera się i nie odpryskuje.

PEDICURE SPA
Zabieg ten jest wzbogaconą wersją pedicuru klasycznego, gdzie procedura wykonawcza wzbogacona została w dodatkowe etapy : masaż stóp oraz wypoczynek w masce parafinowej.
Zabieg odnawia i regeneruje skórę, poprawia krążenie krwi, odświeża, nawilża, przynosi uczucie ulgi obolałym stopom oraz oczywiście wspaniale pielęgnuje skórę. Pedicure SPA zapewnia nam efekt gładkich i delikatnych stóp na długi czas.

Pielęgnacja stóp Bielsko - Malachit Day Spa

Pielęgnacja stóp Bielsko - Malachit Day Spa

Pielęgnacja stóp Bielsko - Malachit Day Spa