pakiety

NOWOŚĆ! PAKIETY DLA FIRM

Chcesz atrakcyjnie wynagrodzić swojego pracownika? Potrzebujesz pomysłu na oryginalny prezent firmowy? A może sam pragniesz znaleźć chwilę tylko dla siebie, która pozwoli Ci nabrać nowej energii do pracy?

Wypoczęty i zrelaksowany pracownik pracuje efektywniej, dzięki czemu przynosi więcej korzyści dla firmy. My o tym wiemy, dlatego w trosce o potrzeby małych i średnich firm przygotowaliśmy 5 pakietów o różnych wariantach cenowych, z zestawieniem zabiegów pielęgnacyjno-relaksujących na twarz, ciało, dłonie i stopy, które pozwolą na chwilę odpoczynku i odprężenia tym najbardziej zapracowanym.

PAKIETY DAY SPA:

Dla wszystkich osób poszukujących błogiego relaksu i kompleksowej pielęgnacji lub oryginalnego pomysłu na prezent stworzyliśmy zestawy PAKIETÓW JEDNODNIOWYCH, które zajmują tylko kilka godzin w ciągu dnia i stanowią doskonała okazję do pełnego relaksu i wyciszenia w szybko płynącej codzienności.

PAKIETY DLA PARY MŁODEJ:

Ślub to bardzo ważny dzień w życiu, dlatego wymaga wielu przygotowań, szczególnie w strefie pielęgnacji i urody. Zapraszamy na pakiety dla przyszłych Nowożeńców gwarantujące wspaniały relaks, kompleksową pielęgnację i niezapomniane wrażenia.

PAKIETY ILOŚCIOWE:

Osiągnięcie idealnego stanu skóry często związane jest ze zróżnicowaniem zabiegów i systematycznym działaniem. Dla wszystkich osób pragnących dogłębnej odnowy twarzy lub ciała, bądź pragnących zaznać błogiego odprężenia i relaksacji przygotowaliśmy serię zabiegów i masaży o zróżnicowanym działaniu w atrakcyjnych pakietach cenowych.