Relaks i bezpieczeństwo – masaż dla kobiet w ciąży

Masaż to zabieg, który nie tylko pomaga naszemu zdrowiu, ale też relaksuje, koi nerwy i jest źródłem czystej przyjemności. Przyszłym mamom z pewnością spodoba się nasza oferta dla kobiet w ciąży.

Bóle mięśni w ciąży – jak sobie z nimi radzić?

Oczywiście każda kobieta przeżywa ciążę inaczej, jednak jest coś, co łączy je wszystkie. Co to takiego? Uporczywy ból kręgosłupa. U niektórych pań pierwsze bóle mogą występować już na początku drugiego trymestru. Przeciążony kręgosłup, opuchnięte nogi, zmęczenie - to najczęstsze niedogodności, na które skarżą się przyszłe mamy. Na szczęście można je skutecznie łagodzić - specjalistyczny masaż dla kobiet w ciąży sprawdzi się tutaj idealnie.

Oczywiście, wiele kobiet ma wątpliwości, czy tego typu zabiegi są bezpieczne. Uspokajamy – profesjonalnie wykonany masaż nie zaszkodzi ani mamie, ani dziecku. Wręcz przeciwnie, sprawi że oboje będą zadowoleni. Nie od dziś wiadomo, że szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko.

Dlaczego warto - zalety masażu prenatalnego

Głównym celem masażu dla kobiet w ciąży jest pozbycie się napięcia w szczególnie przeciążonych mięśniach. Masaż wykonany u nas, pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, nie tylko zmniejsza obrzęki i ból, ale też uelastycznia mięśnie sprawiając, że przyszła mama nabiera kondycji bez uprawiania sportu. Tak! Masaż dla kobiet w ciąży można potraktować jak wyjątkowo bezpieczną i... przyjemną aktywność fizyczną.

Masaż Bielsko – Malachit zaprasza przyszłe mamy na odrobinę relaksu

W Malachicie wiemy, jak ważne dla komfortu naszych klientek jest indywidualne podejście. Przyszła mama może liczyć na najwyższy standard wykonywanych usług. Nasza kadra jest doskonale przygotowana do wykonywania masażu dla kobiet w ciąży. Terapeuci dostosowują zabiegi do potrzeb i warunków fizycznych – dotyczy to zarówno ułożenia (które będzie inne dla różnych okresów ciąży), jak i miejsc na ciele, które szczególnie potrzebują masażu. Wykonujemy masaże pleców, brzucha, karku, nóg oraz rąk – zadbamy o każdy napięty mięsień.