Linia zabiegów Maria Galland

Maria Galland, to marka kosmetyków profesjonalnych gwarantująca najwyższą jakość swoich produktów - klasa premium. Jej dewiza mówi, że „każda skóra jest unikalna”, dlatego od ponad 50 lat tworzy wyjątkowe zabiegi dostosowane indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Oryginalne, ekskluzywne i ściśle manualne metody zabiegowe oraz masaże firmowe potęgują działanie produktów, dając tym samym wspaniałe efekty terapeutyczne.

ZABIEGI KOKONOWE

Stanowią ekskluzywne zabiegi poprawiające samopoczucie. Są zróżnicowane pod względem działania, dopasowane do różnych skór, w różnym wieku. Piękno odradza się po relaksującym masażu twarzy i unikalnej masce piankowej, która okrywa twarz jak delikatny kokon, dając uczucie miękkości i otulenia. W naszym zestawie do wyboru oferujemy dwa wyjątkowe zabiegi kokonowe o sprecyzowanym działaniu:

-INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY ZABIEG KOKONOWY

Zabieg przeznaczony jest dla osób posiadających skórę odwodnioną i suchą. Jego rezultatem jest idealnie gładka, pełna blasku cera. Likwiduje uczucie ściągnięcia, działa odświeżająco i natychmiast podnosi stopień nawilżenia. Wzmacnia barierę ochronną skóry i zatrzymuje wodę w komórkach. Maksymalnie nasyca skórę w składniki budulcowe i nawadniające, dzięki czemu efekt nawilżenia utrzymuje się nawet do dwóch tygodni po zabiegu.

-LUKSUSOWY ZABIEG BANKIETOWY Z KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI

Zabieg dedykowany na „wielkie wyjścia”. Daje efekt ujędrnienia i wymodelowania owalu twarzy, jednocześnie poprawiając elastyczność, napięcie, koloryt i jasność skóry.

ZABIEGI MODELUJĄCE

Już w 1962 roku zabieg z maską modelującą zrewolucjonizował zabiegi kosmetyczne w salonach. Jest do dziś wizytówką firmy Maria Galland i niezmiennie kojarzy się z doskonałością. Zabiegi modelujące to wyjątkowa pielęgnacja, której kluczowym elementem jest maseczka gipsowa. W tym etapie skóra otrzymuje dawkę preparatów sprecyzowanych na poszczególne problemy skórne, niczym mozaika. Następnie skóra zostaje zabezpieczona kremem ochronnym i okryta termiczną maseczką gipsową, która rozgrzewa skórę. Termiczne działanie maseczki umożliwia przenikanie składników aktywnych do głębokich warstw skóry właściwej, gdzie następuje ich uaktywnienie i regeneracyjne działanie.


REGENERUJĄCY ZABIEG MARIA GALLAND

Zabieg szczególnie polecany dla skóry poszarzałej, zmęczonej i osłabionej. Nowoczesna technologia, zaawansowane kompleksy oraz produkty nasycone składnikami aktywnymi dają spektakularny efekt regeneracji.

-LIFTINGUJĄCY ZABIEG MARIA GALLAND

Zabieg liftingujący, który zapewnia zmęczonej, zwiotczałej skórze maksymalny komfort i blask młodości. Po zabiegu skóra odzyskuje witalność i wspaniałe nawilżenie, a owal twarzy jest napięty i gładki.