« powrót do listy

Komfort naszych klientów jest najważniejszy - zobacz, jak działamy!

salon kosmetyczny Bielsko Malchit day spa

Szukasz salonu kosmetycznego, w którym zrelaksujesz się po trudach dnia, pozbędziesz się stresu i zapomnisz o obowiązkach, a przy okazji w holistyczny sposób zadbasz o ciało i duszę? Odwiedź nasze centrum kosmetyczne i zapewnij sobie wszystko, co najlepsze!

Malachit Day Spa – dobroczynna moc minerałów i spersonalizowana pielęgnacja

Malachit Day Spa to połączenie wiedzy, doświadczenia i pasji. Wiąże w sobie dobrą energię i uzdrawiającą moc malachitu, którym inspirowaliśmy się przy tworzeniu naszego salonu kosmetycznego. To minerał o kojących właściwościach, dlatego postanowiliśmy zastosować go w aranżacji wnętrza. I tak stworzyliśmy niezwykłą, elegancką, świetnie doposażoną, sprzyjającą odprężeniu i pozwalającą się wyciszyć przestrzeń.

Przygotowaliśmy również mocno rozbudowaną ofertę obejmującą szereg zabiegów pielęgnacyjnych dla twarzy, dłoni, stóp i całego ciała. Wykonujemy masaże, depilacje i makijaże. Czerpiemy z innowacyjnych technologii. Część zabiegów realizujemy przy użyciu specjalistycznego sprzętu, który stymuluje głębsze warstwy skóry i zapewnia doskonałe rezultaty. Oczywiście zakres pielęgnacji każdorazowo dobieramy do indywidualnych potrzeb klientki, uwzględniając jej oczekiwania, rodzaj cery, który posiada i ewentualne przeciwwskazania.

Czego możesz się spodziewać?

Odwiedzając nasz salon kosmetyczny, zapewnisz sobie:

  • relaks w luksusowym miejscu i to w przystępnej cenie,
  • obsługę wykwalifikowanej kosmetyczki, która doradzi w zakresie pielęgnacji cery i pomoże rozwiązać spędzające Ci sen z powiek problemy,
  • troskliwą opiekę, bo chcemy, byś czuła się u nas wyjątkowo,
  • dostęp do zróżnicowanych zabiegów, opracowanych z myślą o każdej partii ciała,
  • odprężenie i redukcję poziomu stresu,
  • możliwość pozbycia się dokuczliwych dolegliwości bólowych,
  • regenerację skóry, która odpłaci się pięknym, zdrowym i młodym wyglądem.

Podaruj sobie odrobinę wytchnienia! Zaserwuj trochę przyjemności! Odwiedź nasz salon kosmetyczny, a kompleksowo zadbamy o Twoje ciało i umysł. www.malachitdayspa.com.pl

« powrót do listy